top of page

O NAS

Firma powstała w 2003 roku. Podstawową działalnością jest produkcja mas tynkarskich cienkowarstwowych, środków gruntujących i farb elewacyjnych. Nasze wyroby cechują się wysoką jakością porównywalną do renomowanych producentów tej branży w Polsce.

Wyroby produkowane są na podstawie aprobaty technicznej i świadectwa higienicznego, na bieżąco kontrolowane przez System Zakładowej Kontroli Produkcji oraz okresowo przez laboratoria zewnętrzne. Ponadto system jakości poddawany jest corocznemu  audytowi  przez Polskie Centrum Badań I Certyfikacji w Warszawie w wyniku czego firma otrzymała stosowny Certyfikat.

Firma posiada własne hale produkcyjne, budynki magazynowe oraz stosowne pomieszczenia socjalno-biurowe. Pracownicy produkcyjni posiadają wieloletnie doświadczenie w produkcji mas tynkarskich i farb elewacyjnych.

 

Dystrybucja naszych wyrobów odbywa się poprzez bezpośrednią sprzedaż w siedzibie firmy, poprzez doświadczonych przedstawicieli handlowych oraz kilka hurtowni materiałów budowlanych w województwie pomorskim i województwach ościennych.

Głównymi odbiorcami naszych tynków są: deweloperzy i firmy budowlane z województwa pomorskiego i ościennych, osoby fizyczne oraz polskie firmy budowlane działające za granią Polski.

bottom of page